/Files/images/Фото музей.jpg

Музей історії школи при Кременчуцькій гімназії №9

Профіль: Історичний

Адреса: вул. І.Приходька, 38/5

Керівник музею Кондрашова А.І.

Музей історії школи створено 03.02.2016 р. (наказ № 07/д зош № 9 від 29.01.2016 р.). Взято на облік Полтавською обласною держадміністрацією департаменту освіти і науки від 03.03.2017 р. наказ №68, реєстраційний номер свідоцтва 17214. Збір матеріалів проводився вчителями, учнями, випускниками протягом багатьох років під керівництвом Кондрашової Алли Іванівні (вчитель зарубіжної літератури, випускниця зош № 9 1980 р). Завдяки випускнику нашої школи (1956 року) Приходьку Володимиру Івановичу президенту ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у 2012 році школу було реконструйовано і обладнено в сучасному стилі кімнату для музею школи (придбано меблі, вітрини, полиці,телевізор та ін.) Створено раду музею у кількості 9 чоловік. Серед них як представники школи, так і громадськості.

Презентація музею (переглянути)

/Files/images/Презентація.jpg /Files/images/Експонати.jpg

/Files/images/вітрини.jpg /Files/images/Ато.jpg /Files/images/Актив.jpg /Files/images/Відзнаки.jpg