МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ ГІМНАЗІЇ:

формування інтелектуального потенціалу країни шляхом забезпечення умов для розвитку творчої особистості патріота і громадянина України. формування потреб у самоосвіті і саморозвитку та підготовку учнів до творчої роботи у різних сферах наукової та практичної діяльності

МИ ВІРИМО:

Кожен учень – унікальна особистість, яка здатна навчатись різними методиками у зручному для себе темпі. Пізнавати себе, визначати своє життєве кредо, мету життя і життєву стратегію, планувати діяльність задля досягнення високих цілей. Тільки творчий вчитель здатний виховати творчого учня.

СТВОРЮЄМО УМОВИ

Ми створюємо умови, які сприяють всебічному розвитку особистості, задоволенню інтелектуальних, творчих, емоційних та соціальних потреб наших учнів та вчителів; забезпечуємо науково-практичну підготовку обдарованої молоді; виховуємо громадянина України, національно-свідому особистість, здатну вирішувати будь-яку навчальну та життєву проблему.