ПІДГОТОВКА ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ГРОМАДСЬКІСТЬ.

Продовжуємо інформувати Вас про стан підготовки роботи гімназії до нового 2023-2024 навчального року в умовах воєнного часу та можливих варіантів організації освітнього процесу. Після систематизації результатів проведеного опитування, де взяли участь 311 батьків учнів ( 100%), можемо узагальнити: Всього учнів - 311

Планують навчатися очно (змішане навчання) – 236 (76%)

Планують навчатися онлайн – 75(24%), з них:

знаходяться за кордоном – 32 (10%)

знаходяться в Україні – 43 (14%)

Для тих, хто вибрав дистанційний формат навчання, уроки, які в розкладі офлайн, будуть проводитись в асинхронному режимі.

Стосовно найпростішого укриття повідомляю: як вже і говорилося в гімназії немає технічної можливості зробити укриття, тому укриття ми будемо використовувати за 85 м від гімназії, за адресою вул. Івана Приходька, 37. Там для учасників нашого освітнього процесу КГЖЕП «Авозаводське» ( вони є балансаутримувачем цієї будівлі) робить капітальний ремонт двох частин укриття для наших учнів. Роботи продовжуються, зроблено великий обсяг, але чи встигнуть виконати 100% робіт стверджувати не можу. У процесі робіт виникають різного роду складні технічні питання щодо існуючих комунікацій, для вирішення яких є потреба у додатковому часі. Але переконливо стверджую, що працюють щоденно, старанно, розуміючи всю відповідальність. Початок навчального року уже зовсім скоро і весь педагогічний колектив чекає своїх учнів. Ці укриття, які зараз ремонтуються –це дві частини, кожна з яких розрахована на 200 учнів, кожна з яких має туалети, вентиляцію, аварійне освітлення і коли вони будуть здані гімназія буде працювати офлайн в одну зміну. Але до 1 вересня, роботи можуть не завершитися. Тому тимчасово нам пропонують для користування третю частину цього укриття (протирадіаційне укриття), яке готове і розраховане на 150 чоловік. Якщо комісія, у четвер, підпише нам акт на користування цим укриттям, то тимчасово планується змішана форма навчання у 2 зміни: 1-5 класи щоденно з 8.00 до 11.45 по 4 уроки в приміщенні гімназії, з 12.30 - по 4- 5 уроків для учнів 6-9 класів. Інші 2-3 уроки за розкладом - дистанційно в І та ІІ зміни. Якщо на 1 вересня капітальний ремонт укриття не завершиться і нам не підпишуть акт для користування готовою частину укриття освітній процес тимчасово розпочнеться дистанційно, за сталим розкладом, за участю усіх учасників освітнього процесу. Після введення в експлуатацію найпростішого укриття ми з Вами та нашими учнями обов"язково будемо працювати в приміщеннях закладу. Усі кабінети, харчоблок, їдальня, спортзали готові приймати наших учнів. Нам з Вами потрібно з розумінням та витримкою, з повагою та вірою в найкраще, почекати завершення робіт. У разі необхідності звертайтеся особисто , обов"язково разом знайдемо вирішення для кожного питання.